Кошик
1 відгук
Безкоштовна роздача товарів: чи нараховувати технічні податкові зобов’язання
Контакти
ТОВ "ТІМБЕРЕКС-ЮА" ООО "ТИМБЕРЭКС-ЮА"
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+38044383-80-52тел. фірми
+38068861-06-76Замки, комлектуючі
+38068974-39-42Лісопиломатеріали
+38066966-65-33Металопрокат
+38095663-85-94бухгалтерія
Директор Сергій Сергійович Самойленко, заст.директора Василь Миколайович Салаєв
УкраїнаКиївбульвар Ивана Лепсе, 1003065
Мапа

Безкоштовна роздача товарів: чи нараховувати технічні податкові зобов’язання

Безкоштовна роздача товарів: чи нараховувати технічні податкові зобов’язання

чи нараховувати технічні податкові зобов’язання ?- у разі безоплатної передачі товарів податкові зобов'язання з ПДВ нараховуються один раз

Безкоштовна роздача товарів: чи нараховувати технічні податкові зобов’язання У листі ДФСУ від 26.04.2016 № 9399/6/99-99-15-03-02-15 податківці зазначили: операція з безоплатної передачі товарів для платника пода- тку, який здійснює таку передачу, є об’єктом оподаткування ПДВ та оподатковується у загальновстановленому порядку (крім випадків, ко- ли така операція не звільнена від оподаткування ПДВ відповідно до норм Кодексу), а тому при здійсненні такої операції пункт 198.5 ПКУ не застосовується, а податковий кредит, сформований платником податку при придбанні товарів, що передаються, не коригується. Тобто у разі безоплатної передачі товарів податкові зобов'язання з ПДВ нараховуються один раз. А саме: - якщо товар пільгований, то нараховуються лише технічні подат- кові зобов’язання за п. 198.5 ПКУ; -. якщо товар не пільгований, то нараховуються податкові зо- бов’язання виходячи з мінімального рівня бази обкладання ПДВ згідно п. 188.1 ПКУ, при цьому п. 198.5 ПКУ не застосовується. Такі висновки доволі ліберальні. І якщо йдеться про безкоштовні роздачі в межах госпдіяльності платника ПДВ, то можна з такими ви- сновками погодитися. А ось коли йдеться про негосподарські подару- нки, то податкових зобов’язань за п. 198.5 ПКУ уникнути не вдасться.
facebook twitter
Попередні статті